Trinkelių ir betoninių paviršių plovimas

Atliekame įvairių trinkelių: klinkerio, akmens, ažūrinių, betoninių paviršių valymo ir atnaujinimo darbus. Rekomenduojame atlikti trinkelių valymo darbus, kuomet jos apsineša purvu, samanomis, kerpėmis, paukščių išmatomis, rūdžių, tepalų ar kitomis įsisenėjusiomis dėmėmis. Šiems darbams atlikti naudojame naudojame specialiai pritaikytus aukšto slėgio įrenginius, kurių pagalba galime atlikti darbus itin kokybiškai ir užtikrinti puikią paviršių išvaizdą po atliktų darbų.

Trinkelių plovimo darbai prasideda nuo mechaninio paviršių valymo specialia šluota, kurios dėka nuo paviršiaus yra pašalinamas trapus purvas, tuo pačiu pakeliant įsisenėjusias purvo daleles.

Sekančiu etapu naudojame aukšto plovimo slėgio įrenginį, kuris paviršių plauna aukštu slėgiu. Pagal poreikį parenkame ir specialias buitinės chemijos medžiagas, kurios prisideda prie itin stipriai įsisenėjusių dėmių valymo. Specialios valymo medžiagos rekomenduojamos objektams, kurie turi itin sunkiai išvalomų ir įsisenėjusių dėmių. Trinkelių plovimo įrenginys kartu su parinktais valikliais yra pritaikomas konkrečiam paviršiui.

Išvalius trinkelių paviršių, rekomendojame atlikti trinkelių tarpų užpildymo darbus. Galime užpilti trinkelių tarpus granito atsijomis arba kvarciniu bespalviu arba spalvotu smėliu.

Atlikus trinkelių ar betoninių paviršių plovimo darbus, maksimaliam rezultatui rekomenduojame paviršių impregnuoti, jam suteikiant papildomą apsaugą nuo aplinkos poveikio ir išsaugant ilgaamžiškumą. Paviršių rekomenduojame padengti specialiais bespalviais arba pasirinktais sodrumą suteikiančiais impregnantais. Danga yra apipurškiama impregnantu, kuris įsigeria į paviršių ir uždaro paviršiaus poras. Poroms užsidarius, purvas negali skverbtis gilyn, todėl esant ir intensyviam aplinkos ir biologiniam poveikiui paviršius išlieka švarus ir išlaiko savo ilgaamžiškumą. Tolygiam ir maksimaliam padengimui rekomenduojama impregnavimą atlikti keletą kartų.

Trinkelių ir betoninių paviršių impregnavimą rekomenduojame atlikti tiek naujiems, tiek seniems paviršiams. Preparatas papildomai nuvalo paviršių ir išryškina pirminę išvaizdą. Veiksmingai apsaugo trinkeles ir betoninius paviršius.. Impregnavimo dėka:

  • Sumažinamas samanų, dumblių ir juodojo pelėsio susidarymas.
  • Paviršius išlieka laidus orui ir pasižymi savaiminio išsivalymo efektu.
  • Paviršius yra apsaugomas nuo senėjimo.
  • Vanduo nesusigeria į paviršių, tokiu būdu preparatas veiksmingai apsaugo nuo drėgmės.
  • Neleidžia susidaryti druskos nuosėdoms ir šalčiui padaryti žalos.
  • Paviršius nurodytas savybes išsaugo iki 5 metų.

Garantuojame puikią dangos išvaizdą. Suteikiame garantijas.

Kalėdinė žiemos sezono akcija – akmens kristalizavimo ir medžio alyvavimo paslaugoms taikomos 15% nuolaidos!

Kainą ir detalesnę informaciją suteiksime telefonu: +370 605 94210

 


Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk 15% nuolaidą akmens, medžio bei valymo darbams užpildydamas užklausą jau dabar!close-link

Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk 15% nuolaidą akmens, medžio bei valymo darbams užpildydamas užklausą jau dabar!close-link