Medinių grindų atnaujinimas: alyvavimas / lakavimas, vaškavimas

 

Atliekame įvairių medinių paviršių: lentų, parketlenčių ir kitų medienos paviršių atnaujinimo darbus. Medinių paviršių atnaujinimui rekomenduojame alyvavimą, vaškavimą arba lakavimą.

Jei Jūsų grindys prarado puikią išvaizdą, glotnumą, lygumą ir spindesį – galime Jums padėti atlikdami medienos atnaujinimo darbus. Medinių paviršių atnaujinimo darbai susideda iš alyvavimo arba lakavimo darbų, po kurių rekomenduojame atlikti papildomus vaškavimo darbus maksimaliam rezultatui. Po atliktų darbų, mediena pilnai atsigauna, vaikštant basomis kojomis galime jausti gyvą medį, bei džiaugtis lengvai prižiūrimomis grindimis.

Kalėdinė žiemos sezono akcija – akmens, medžio ir valymo darbams taikomos 15% nuolaidos!

Kainą ir detalesnę informaciją suteiksime telefonu: +370 605 94210

Medienos alyvavimas, tai itin populiari medinių paviršių atnaujinimo paslauga. Alyvavimas mediniams paviršiams suteikia apsaugą, natūralumą bei spindesį. Alyvavimo metu specialiu aparatu medis yra padengiamas ir užkaitinimas. 150 aps/per minute greičiu aparatas įtrina natūralia alyva, kurios dėka mediena atgauna savo natūralią išvaizdą, tampa atspari alyvos bei vaško apsaugos dengimo dėka aplinkos poveikiams ir skysčiams – taip apsaugodama medį nuo dėmių. Po alyvavimo vaikštant basomis kojomis galime jausti gyvą medį, bei džiaugtis lengvai prižiūrimomis grindimis. 

Alyvavimas yra pranašesnis už lakavimą dėl paprastesnės grindų priežiūros bei medžiui suteikiamo natūralumo. Be to, ateityje atsiradus įbrėžimams, dažniausiai pakanka peralyvuoti pažeistą vietą ir grindys atrodo kaip naujos. 

Alyvavimui naudojamas labai aukštos kokybės Vokiečių gamybos natūralus aliejus OSMO ar SAICKOS. Šie aliejai skirti medinėms grindims, palangėms, vaikų žaislams, dėka sudėtyje esančių natūralių medžiagų (rapsų aliejus, sėmenų aliejus, vaškai išgaunami iš sakų). Šios medžiagos garantuoja maksimalią grindų apsaugą bei ekologiškumą.

Medinių paviršių lakavimas medienai suteikia atsparumą aplinkos veiksniams. Tačiau lakas keičia natūralią medienos faktura išvaizdą. Lakuoti rekomenduojame tuos paviršius, kurie labiau linkę dėvėtis, pavyzdžiui minkstas medis pušies medines grindis, apsaugines medines sieneles, terasas..ir t.t.

Medinių paviršių vaškavimas yra papildoma alternatyva medienos lakavimui. Vaškas padengia medieną ir dalinai apsaugo nuo dėmių ir įbrėžimų, tačiau neuždengia faktūros, o ją netgi dar labiau paryškina ir leidžia medžiui atskleisti savo grožį. Paviršiai mažiau nusidėvi, yra blizgūs ir malonūs liesti, o vaškuoti galima ne tik paprastą medieną, tačiau ir dažytą medį, parketą ir kt. medinius paviršius.


Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk 15% nuolaidą akmens, medžio bei valymo darbams užpildydamas užklausą jau dabar!close-link

Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk 15% nuolaidą akmens, medžio bei valymo darbams užpildydamas užklausą jau dabar!close-link