Stogų plovimas, valymas

Atliekame įvairių stogų: daugiabučių ir individualių namų, ofisų, gamyklų, logistikos centrų ir kitų pastatų stogų plovimo ir valymo darbus. Rekomenduojame stogų plovimo darbus atlikti visiems, kurie nori, atnaujinti savo pastatų išvaizdą. Be to, tinkama stogo priežiūra gali reikšmingai prisidėti prie jo ilgaamžiškumo ir eksploatavimo kaštų mažinimo, kadangi mažėja paviršiaus nusidėvėjimas ir remonto poreikis.

Stogo plovimo darbams, naudojame specialiai pritaikytus aukšto slėgio įrenginius ir specialius bokštelius, kurių pagalba galime atlikti darbus, bet kokiame aukštyje, taip užtikrindami kokybiškai atliktus darbus.

Stogų valymo darbai atliekami aukšto plovimo slėgio įrenginiu, kurio pagalba paviršių plauname aukštu slėgiu tuo pat metu išvalydami visus sunkiai pasiekiamus tarpelius. Pagal poreikį parenkame ir specialias valymo medžiagas, kurios prisideda prie įsisenėjusių dėmių valymo. Specialios valymo medžiagos rekomenduojamos objektams, kurie turi itin sunkiai nuvalomų ar įsisenėjusių nešvarumų. Aukšto slėgio  įrenginio galingumas kartu su specialiais valikliais yra pritaikomas konkrečiam stogo paviršiui.

Atlikus stogo valymo darbus rekomenduojame paviršių impregnuoti, jam suteikiant papildomą apsaugą nuo aplinkos poveikio ir išsaugant ilgaamžiškumą. Paviršių rekomenduojame padengti specialiais bespalviais arba pasirinktais sodrumą suteikiančiais impregnantais. Stogo danga yra apipurškiama impregnantu  kuris įsigeria į paviršių ir uždaro paviršiaus poras. Poroms užsidarius, purvas negali skverbtis gilyn, todėl esant ir intensyviam aplinkos ir biologiniam poveikiui paviršius išlieka švarus ir išlaiko savo ilgaamžiškumą. Tolygiam ir maksimaliam padengimui rekomenduojama impregnavimą atlikti keletą kartų.

Stogo impregnavimas rekomenduojamas tiek naujiems, tiek seniems stogams. Preparatas papildomai nuvalo paviršių ir išryškina pirminę išvaizdą. Veiksmingai apsaugo ne tik stogo dangą, bet ir plyteles, mūrą, betoną. Impregnavimo dėka:

  • Sumažinamas samanų, dumblių ir juodojo pelėsio susidarymas.
  • Paviršius išlieka laidus orui ir pasižymi savaiminio išsivalymo efektu.
  • Paviršius yra apsaugomas nuo senėjimo.
  • Vanduo nesusigeria į paviršių, tokiu būdu preparatas veiksmingai apsaugo nuo drėgmės.
  • Neleidžia susidaryti druskos nuosėdoms ir šalčiui padaryti žalos.
  • Nurodytas savybes išsaugo 5–10 metų.

Garantuojame puikią stogo dangos išvaizdą. Suteikiame garantijas.

Kalėdinė žiemos sezono akcija – akmens kristalizavimo ir medžio alyvavimo paslaugoms taikomos 15% nuolaidos!

Detalesnę informaciją suteiksime telefonu: +370 605 94210


Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk 15% nuolaidą akmens, medžio bei valymo darbams užpildydamas užklausą jau dabar!close-link

Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk 15% nuolaidą akmens, medžio bei valymo darbams užpildydamas užklausą jau dabar!close-link