Fasadų valymas, plovimas

Atliekame įvairių fasadų: daugiabučių ir individualių namų, ofisų, gamyklų, logistikos centrų ir kitų pastatų fasadų valymo darbus. Rekomenduojame fasado valymo darbus visiems, kurie nori, atnaujinti savo pastatų išvaizdą, juk pastato fasadas yra jo vizitinė kortelė. Be to, tinkama fasado priežiūra gali reikšmingai prisidėti prie jo ilgaamžiškumo ir eksploatavimo kaštų mažinimo, kadangi mažėja remonto poreikis.

Fasado valymo darbams, klinkerinėms ir tinkuotoms sienoms naudojame specialiai pritaikytus aukšto slėgio įrenginius ir specialius bokštelius, kurių pagalba galime atlikti darbus, bet kokiame aukštyje užtikrindami kokybiškai atliktus darbus.

Fasadų valymo darbai atliekami aukšto plovimo slėgio įrenginiu, kurio pagalba paviršių plauname aukštu slėgiu tuo pat metu išvalydami visus sunkiai pasiekiamus tarpelius. Pagal poreikį parenkame ir specialias valymo medžiagas, kurios prisideda prie įsisenėjusių dėmių valymo. Specialios valymo medžiagos rekomenduojamos objektams, kurie turi itin sunkiai išvalomų ar įsisenėjusių nešvarumų. Aukšto slėgio  įrenginio galingumas kartu su specialiais valikliais yra pritaikomas konkrečiam fasado paviršiui.

Atlikus fasado valymo darbus rekomenduojame paviršių impregnuoti, jam suteikiant papildomą apsaugą nuo aplinkos poveikio ir išsaugant ilgaamžiškumą. Paviršių rekomenduojame padengti specialiais bespalviais arba pasirinktais sodrumą suteikiančiais impregnantais. Fasado danga yra apipurškiama impregnantu, kuris įsigeria į paviršių ir uždaro paviršiaus poras. Poroms užsidarius, purvas negali skverbtis gilyn, todėl esant ir intensyviam aplinkos ir biologiniam poveikiui paviršius išlieka švarus ir išlaiko savo ilgaamžiškumą. Tolygiam ir maksimaliam padengimui rekomenduojama impregnavimą atlikti keletą kartų.

Sienų impregnavimą rekomenduojame atlikti tiek naujiems, tiek seniems namas. Preparatas papildomai nuvalo paviršių ir išryškina pirminę išvaizdą. Veiksmingai apsaugo ne tik fasado dangą, bet ir plyteles, mūrą, betoną. Impregnavimo dėka:

  • Sumažinamas samanų, dumblių ir juodojo pelėsio susidarymas.
  • Paviršius išlieka laidus orui ir pasižymi savaiminio išsivalymo efektu.
  • Paviršius yra apsaugomas nuo senėjimo.
  • Vanduo nesusigeria į paviršių, tokiu būdu preparatas veiksmingai apsaugo nuo drėgmės.
  • Impregnuoto fasado šilumos varža yra ženkliai didesnė. Nėra drėgmės – nėra šalčio.
  • Neleidžia susidaryti druskos nuosėdoms ir šalčiui padaryti žalos.
  • Paviršius nurodytas savybes išsaugo 5–10 metų.

Garantuojame puikią fasado išvaizdą. Suteikiame garantijas.

Kalėdinė žiemos sezono akcija – akmens kristalizavimo ir medžio alyvavimo paslaugoms taikomos 15% nuolaidos!

Kainą ir detalesnę informaciją suteiksime telefonu: +370 605 94210

 


Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk 15% nuolaidą akmens, medžio bei valymo darbams užpildydamas užklausą jau dabar!close-link

Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk 15% nuolaidą akmens, medžio bei valymo darbams užpildydamas užklausą jau dabar!close-link