Parketo, kamštinės dangos: atnaujinimas, alyvavimas, vaškavimas

Atliekame parketo, kamštinės dangos atnaujinimo, alyvavimo, vaškavimo, lakavimo paslaugas, kurios susilaukia vis didesnio populiarumo dėl itin efektyvaus paviršių atnaujinimo. Atlikus darbus paviršius sėkmingai atsinaujina.

Paviršiaus alyvavimas, tai itin populiari paviršių atnaujinimo paslauga. Alyvavimas įvairiems paviršiams suteikia puikią apsaugą, natūralumą bei spindesį. Alyvavimo metu specialiu aparatu paviršius yra padengiamas natūralia alyva, kurios dėka mediena atgauna savo natūralią išvaizdą, tampa atsparesnė aplinkos poveikiams ir skysčiams – taip apsaugodama medį nuo dėmių. Po alyvavimo vaikštant basomis kojomis galime jausti gyvą medį, bei džiaugtis lengvai prižiūrimomis grindimis.  

Alyvavimui naudojamas labai aukštos kokybės Vokiečių gamybos natūralus aliejus OSMO ar SAICKOS. Šie aliejai skirti medinėms grindims, palangėms, vaikų žaislams, dėka sudėtyje esančių natūralių medžiagų (rapsų aliejus, sėmenų aliejus, vaškai išgaunami iš sakų). Šios medžiagos garantuoja maksimalią grindų apsaugą bei ekologiškumą.

Paviršių vaškavimas yra papildoma alternatyva lakavimui. Vaškas padengia paviršių ir dalinai apsaugo nuo dėmių ir įbrėžimų, tačiau neuždengia faktūros, o ją netgi dar labiau paryškina ir leidžia paviršiui atskleisti savo grožį. Paviršiai mažiau nusidėvi, yra blizgūs ir malonūs liesti, o vaškuoti galima ne tik paprastą medieną, tačiau ir dažytą medį, parketą ir kt. paviršius.

Paslaugos kaina be medžiagų nuo 2 Eur/m2 plius PVM.

Vasaros akcija – visoms akmens ir medžio paslaugoms taikomos 15% nuolaidos!

Detalesnę informaciją suteiksime telefonu: +370 605 94210


Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk iki 15% nuolaidą pasirinktai paslaugai užpildydamas užklausą jau dabar!

close-link

Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk iki 15% nuolaidą pasirinktai paslaugai užpildydamas užklausą jau dabar!

close-link