Medinių grindų restauravimas: šlifavimas, beicavimas – tonavimas įvairiomis spalvomis, alyvavymas / lakavimas

Atliekame įvairių medinių paviršių: lentų, parketlenčių ir kitų medienos paviršių restauravimo darbus. Medinių paviršių restauravimui rekomenduojame atlikti šlifavimą, beicavimą – tonavimą įvairiomis spalvomis, alyvavimą arba lakavimą. Papildomai galime atlikti ir vaškavimą, kuris leis pasiekti dar geresnius rezultatus.

Po atliktų darbų, mediena pilnai atsigauna, vaikštant basomis kojomis galime jausti gyvą medį, bei džiaugtis lengvai prižiūrimomis grindimis.

Jei turite stipriai nusidėvėjusias grindis, kurioms reikalingas atnaujinimas rekomenduojame atlikti pilną medienos paviršiaus šlifavimą, kuris leis pašalinti esamus nelygumus gilius subraižymus ir atgaivinti medieną. Atlikus šlifavimo darbus būtina atlikti, lakavimą arba alyvavimą. Jeigu grindis norisi padengti papildoma spalva, rekomenduojame atlikti beicavimo darbus, kurių dėka medis įgauna naujų atspalvių, pavyzdžiui rudo ar kito atspalvio.

Kalėdinė žiemos sezono akcija – akmens, medžio ir valymo darbams taikomos 15% nuolaidos!

Kainą ir detalesnę informaciją suteiksime telefonu: +370 605 94210

Medienos beicavimas – tonavimas įvairiomis spalvomis, tai medienos tonavimas skaidriomis skiediklinėmis – spiritinėmis beicavimo medžiagomis, bei natūraliomis vandeninėmis, specialiai alyvai skirtomis dažyvėmis (beicais). Dėl plataus atspalvių pasirinkimo ir galimybės priderinti prie interjero stiliaus, šis paslauga yra pakankamai populiari. Beicavimas atliekamas prieš alyvavimą ar lakavimą, kadangi beicas paryškina medienos grožį, taipogi leidžia pakeisti jos atspalvį į tokį, kokio norite. Beicuojant paviršiuje išlieka ir aiškiai matoma natūrali medžio tekstūra bei raštas.

Medienos alyvavimas, tai itin populiari medinių paviršių atnaujinimo paslauga. Alyvavimas mediniams paviršiams suteikia apsaugą, natūralumą bei spindesį. Alyvavimo metu specialiu aparatu medis yra padengiamas natūralia alyva, kurios dėka mediena atgauna savo natūralią išvaizdą, tampa atsparesnė aplinkos poveikiams ir skysčiams – taip apsaugodama medį nuo dėmių. Po alyvavimo vaikštant basomis kojomis galime jausti gyvą medį, bei džiaugtis lengvai prižiūrimomis grindimis.  

Alyvavimas yra pranašesnis už lakavimą dėl paprastesnės grindų priežiūros bei medžiui suteikiamo natūralumo. Be to, ateityje atsiradus įbrėžimams, dažniausiai pakanka peralyvuoti pažeistą vietą ir grindys atrodo kaip naujos. 

Alyvavimui naudojamas labai aukštos kokybės Vokiečių gamybos natūralus aliejus OSMO ar SAICKOS. Šie aliejai skirti medinėms grindims, palangėms, vaikų žaislams, dėka sudėtyje esančių natūralių medžiagų (rapsų aliejus, sėmenų aliejus, vaškai išgaunami iš sakų). Šios medžiagos garantuoja maksimalią grindų apsaugą bei ekologiškumą.

Medinių paviršių lakavimas medienai suteikia atsparumą aplinkos veiksniams. Tačiau lakas keičia natūralią medienos išvaizdą, jos spalvą,uždengę sintetinė plėvelė praranda medžio natūralumą tiek vizualiai, tiek liečiant fiziškai, Lakuoti rekomenduojame tuos paviršius, kurie labiau linkę dėvėtis, pavyzdžiui medines pušies grindis.

Medinių paviršių vaškavimas yra papildoma alternatyva medienos lakavimui. Vaškas padengia medieną ir dalinai apsaugo nuo dėmių ir įbrėžimų, tačiau neuždengia faktūros, o ją netgi dar labiau paryškina ir leidžia medžiui atskleisti savo grožį. Paviršiai mažiau nusidėvi, yra blizgūs ir malonūs liesti, o vaškuoti galima ne tik paprastą medieną, tačiau ir dažytą medį, parketą ir kt. medinius paviršius.


Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk 15% nuolaidą akmens, medžio bei valymo darbams užpildydamas užklausą jau dabar!close-link

Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk 15% nuolaidą akmens, medžio bei valymo darbams užpildydamas užklausą jau dabar!close-link