Lauko terasų: šlifavimas, alyvavimas, impregnavimas

 

Atliekame lauko terasų, medžio masyvo grindų šlifavimą, impregnavimą, alyvavimą. 

Lauke esanti ir daugybę aplinkos poveikių patirianti mediena reikalauja priežiūros ir atnaujinimo darbų. Skirtingos oro sąlygos terasas drėkina, džiovina, pilkina, po kurio laiko jos praranda savo grožį. Puikios išvaizdos sugražinimui rekomenduojame atlikti terasų medienos atnaujinimo darbus.

Darbai prasideda nuo medienos nuvalymo aukšto spaudimo įrenginiu. Po kruopštaus nuvalymo, mediena yra impregnuojama pinoteksu ar aukštos kokybės alyva. Impregnavimas apsaugo nuo ultravioletinių spindulių bei pažeidimų. Po šių dviejų procedūrų terasos tampa kaip naujos ir tarnauja visą sezoną.

Jei terasa yra stipriai apleista ir reikalauja medienos restauravimo, rekomenduojame atlikti medienos šlifavimo darbus. Jei mediena nuo aplinkos poveikių yra susiraičiusi,  papildomai perveržiame visus medvaržčius. Jeigu medieną būtina keisti rekomenduojame naudoti maumedį ar tikmedį, kurie ne tik turi puikią išvaizdą bet ir yra atsparesni aplinkos poveikiui ir tarnauja gerokai ilgiau.

Kalėdinė žiemos sezono akcija – akmens, medžio ir valymo darbams taikomos 15% nuolaidos!

Kainą ir detalesnę informaciją suteiksime telefonu: +370 605 94210

Medienos alyvavimas, tai itin populiari medinių paviršių atnaujinimo paslauga. Alyvavimas mediniams paviršiams suteikia apsaugą, natūralumą bei spindesį. Alyvavimo metu specialiu aparatu medis yra padengiamas natūralia alyva, kurios dėka mediena atgauna savo natūralią išvaizdą, tampa atsparesnė aplinkos poveikiams ir skysčiams – taip apsaugodama medį nuo dėmių. Po alyvavimo vaikštant basomis kojomis galime jausti gyvą medį, bei džiaugtis lengvai prižiūrimomis grindimis.  

Alyvavimas yra pranašesnis už lakavimą dėl paprastesnės grindų priežiūros bei medžiui suteikiamo natūralumo. Be to, ateityje atsiradus įbrėžimams, dažniausiai pakanka peralyvuoti pažeistą vietą ir grindys atrodo kaip naujos. 

Alyvavimui naudojamas labai aukštos kokybės Vokiečių gamybos natūralus aliejus OSMO ar SAICKOS. Šie aliejai skirti medinėms grindims, palangėms, vaikų žaislams, dėka sudėtyje esančių natūralių medžiagų (rapsų aliejus, sėmenų aliejus, vaškai išgaunami iš sakų). Šios medžiagos garantuoja maksimalią grindų apsaugą bei ekologiškumą.


Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk 15% nuolaidą akmens, medžio bei valymo darbams užpildydamas užklausą jau dabar!close-link

Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk 15% nuolaidą akmens, medžio bei valymo darbams užpildydamas užklausą jau dabar!close-link