Laistymo sistemos

Laistymo sistemos sumontavimui reikalingas laistymo projektas. Pagal pateiktą laistymo sistemos projektą sudarysime darbų sąmatą.

Jeigu neturite laistymo sistemos projekto, mes galime suprojektuoti. Tačiau tam Jūs turite žinoti vandens šaltinio, iš kurio bus tiekiamas vanduo laistymo sistemai, parametrus. Svarbiausi parametrai yra vandens debitas, t.y. kiek vandens gali pritekėti per valandą į laistymo sistemą, ir vandens slėgis.

Kuo didesnis vandens debitas ir slėgis, tuo pigiau Jums kainuos laistymo sistema.

Į paruoštą sąmatą visada įskaičiuojama ir atskirai pateikiamos laistymo sistemos pagrindinės medžiagos (vamzdžiai, purkštukai, elektromagnetiniai vožtuvai, valdymo pultai, lietaus ar drėgmės davikliai), numatoma nedidelė suma papildomoms medžiagoms, išlaidos transportui ir darbo užmokesčiui.

Taip norime, kad Jūs žinotumėte, iš ko susideda laistymo sistemos kaina. Orientacinė laistymo sistemos kaina būtų apie 180Eur su PVM, tačiau mažesniems plotams santykinai vieno aro laistymo sistemos kaina būtų didesnė.

Taip yra todėl, kadangi laistymo sistemos valdymo mechanizmas ir įvairūs davikliai sudaro nemažą kainos dalį. Tuo pačiu įrengiant laistymo sistemą įrengimo kaina gali didėti, jeigu nuspręsite montuoti tokią sistemą, iš kurios prieš žiemą nereikės kompresoriaus pagalba išpūsti vandens, o per įrengtus drenažinius vožtuvėlius vanduo iš laistymo sistemos išbėgs pats. Tokios sistemos įrengimas kainuoja brangiau, nes visi laistymo sistemos vamzdžiai montuojami su reikiamais nuolydžiais, taip pat drenažiniai vožtuvėliai nėra pigūs.

 

Kainą ir detalesnę informaciją suteiksime telefonu+370 671 61961


Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk 15% nuolaidą akmens, medžio bei valymo darbams užpildydamas užklausą jau dabar!close-link

Išskirtinis pasiūlymas tik tau!
Gauk 15% nuolaidą akmens, medžio bei valymo darbams užpildydamas užklausą jau dabar!close-link